Izabela Ślęzak-Walczybok

Izabela Ślęzak-Walczybok

Prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty - nr 4788

Izabela Ślęzak-Walczybok – Mgr fizjoterapii, Dyplomowana Fizjoterapeutka Uroginekologiczna. Praktykujący Instruktor fitness z 21 letnim stażem, Specjalista treningu kobiet w ciąży i po porodzie, Trener personalny kobiet. Pomysłodawczyni projektu FitFemina – Fizjoterapia i Trening Kobiet, organizatorka warsztatów edukacyjnych dla kobiet „Fizjoterapia w połogu” oraz „ Zdrowa mama po porodzie”.

Mimo 21 letniego doświadczenia trenerskiego i pracy z setkami osób, od 8 lat swoją praktykę koncentruję na fizjoterapii uroginekologicznej oraz prawidłowej aktywność fizycznej kobiet w ciąży i po porodzie. W swojej pracy łączę szeroką wiedzę instruktora z fizjoterapią, co jest owocem holistycznego podejścia do człowieka. Na co dzień moimi klientkami są zarówno kobiety w ciąży jak i po porodzie, które potrzebują specjalistycznego podejścia i opieki popartej doświadczeniem. Opiekuję się pacjentkami w okresie połogu oraz z problemami uroginekologicznymi tj: obniżenie narządu rodnego, nietrzymanie moczu i stolca, rozejście mięśni prostych brzucha, osłabienie mięśni dna miednicy, dysfunkcje w obrębie miednicy mniejszej, rozejście spojenia łonowego, ból okolic miednicy mniejszej ect. Stawiam na współpracę z pacjentem, dokładność, zaangażowanie, co jest podstawą sukcesu terapii. W swojej codziennej praktyce bardzo ważna jest dla mnie intymność, szczera rozmowa, dokładny wywiad, poszanowanie oraz moje pełne skoncentrowanie na problemie pacjentki – na to mogą liczyć Panie podczas terapii czy treningu.
Jako młoda mama, niezwykle zaciekawił mnie fakt, że kobiety po porodzie często nie wiedzą jak poradzić sobie ze zmienionym ciałem, w jaki sposób pomóc wrócić do formy, jak ćwiczyć i czego unikać. Pozostawione są same sobie, szukając pomocy na własną rękę. To jedynie utwierdziło mnie, że idę w kierunku właściwym, gdzie niosąc pomoc kobietom już we czesnym okresie połogu mogę pomóc im wrócić do pełnej sprawności, nie pozostawiając śladów po porodzie i zabezpieczając organizm przez mogącymi pojawić się dalszymi konsekwencjami.

W czym mogę Ci pomóc?

 • Trening w okresie ciąży
 • Przygotowanie do aktywnego porodu
 • Fizjoterapia w okresie połogu
 • Prawidłowa ścieżka powrotu do formy po porodzie (indywidualny program ćwiczeń)
 • Zaburzenia w obrębie narządów miednicy mniejszej (obniżenie narządu rodnego, nietrzymanie moczu i stolca)
 • Dolegliwości bólowe obszaru miednicy mniejszej (bolesne miesiączkowanie, bolesne współżycie, ból kości guzicznej, bóle sromu)
 • Fizjoterapia przed i po zabiegach uroginekologiznych
 • Fizjoterapia blizny po cesarskim cięciu i nacięciu krocza
 • Fizjoterapia rozejścia mięśni prostych brzucha
 • Edukacja poporodowa

Kontakt

tel.: +48 606 721 668
e-mail: biuro@fitfemina.pl
www: www.fitfemina.pl

umów wizytę do Izy

Co o nas mówią?

Zapraszamy do kontaktu

FitFemina – Izabela Ślęzak-Walczybok

Marta Kaszubowska
tel.: +48 604 250 440
e-mail: marta.kaszubowska@fitfemina.pl


umów wizytę do Marty

Izabela Ślęzak-Walczybok
tel.: +48 606 721 668
e-mail: biuro@fitfemina.pl


umów wizytę do Izy

Ewelina Bojarynos
tel.: +48 600 275 117
e-mail: ewelina.bojarynos@fitfemina.pl


umów wizytę do Eweliny

Katarzyna Kapturkiewicz
tel.: +48 507 346 745
e-mail: katarzyna.kapturkiewicz@fitfemina.pl


umów wizytę do Kasi

Jacek Walczybok
tel.: +48 604 937 996
e-mail: jacek.walczybok@fitfemina.pl

Z uwagi na charakter pracy przy pacjentce, nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać telefon. Bardzo prosimy o pozostawienie treści wiadomości i danych kontaktowych w poniższym formularzu. Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Przesłane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez administratora zgodnie przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Administrator umożliwia wgląd do własnych danych osobowych i zapewnia prawo ich poprawiania, jak i usunięcia.

  Mediqualis
  Phenix Liberty
  Fundacja Aenon
  Bistrot Italiano
  Indiba
  Centrum Wspierania Płodności
  Medfemina Szpital
  Płodna Platforma
  ProFi Fitness
  SPJMedia
  Studio Projektowe DESIGNIO
  Świadoma Mama
  Bodyway
  Medfemina