Katarzyna Kapturkiewicz

Katarzyna Kapturkiewicz

Prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty - nr 16978

Katarzyna Kapturkiewicz – dyplomowany magister fizjoterapii od 2006 roku. Specjalizacja: Fizjoterapia uroginekologiczna; Terapia Dna Miednicy; Fizjoterapia kobiet po przebytym leczeniu w obrębie gruczołu piersiowego i rekonstrukcji piersi; Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa.

Kilkunastoletnia praca z pacjentkami na oddziale ginekologicznym uświadomiła mi, jak wiele kobiet – niezależnie od wieku – potrzebuje pomocy w związku z zaburzeniami funkcjonowania mięśni dna miednicy. Bardzo często zadawane przez pacjentki pytania, dotyczące dysfunkcji w obrębie miednicy, zmotywowały mnie do pogłębienia wiedzy na ten temat. Moim celem jest uświadamianie kobietom, iż problemy związane z nietrzymaniem moczu i stolca, rozejściem mięśni prostych brzucha, zaburzenia seksualne, blizny pooperacyjne, czy obniżenie narządów rodnych po porodzie oraz zabiegach ginekologicznych, nie są powodem do wstydu. Dlatego też w prowadzeniu terapii z kobietami skupiam się przede wszystkim na indywidualnym i kompleksowym podejściu. Nauka prawidłowych zachowań, wprowadzenie ich w życie oraz współpraca z pacjentkami, przekłada się na efekt prowadzonej terapii.

Specjalizuje się również w rehabilitacji po przebytym leczeniu onkologicznym gruczołu piersiowego, jak i terapii przeciwobrzękowej. Posiadam duże doświadczenie w redukcji obrzęku limfatycznego, bazując na manualnym drenażu limfatycznym, kinesiotapingu oraz kompresjoterapii – bandażowanie, gotowe wyroby uciskowe. Na co dzień zajmuję się również kobietami po rekonstrukcjach piersi. Celem spotkań z pacjentkami, jest przywrócenie sprawności, poprawa ruchomości kończyn, zmniejszenie zaburzenia czucia oraz opracowanie zwłóknień i blizn pooperacyjnych.

Ukończyłam kursy: Fizjoterapia Dna miednicy, Fizjoterapia w połogu, BEBO- Trening dna miednicy, Koncepcja Terapii Obrzękowej, Kinesiology Taping, Taping medyczno-sportowy, Blizna- kompleksowa terapia, Terapia punktów spustowych, PNF ( poziom I, II) wg standardów IPNF, Terapia Kręgosłupa i Stawów Obwodowych Metodą Dorna i masażu wg Breussa.

W czym mogę Ci pomóc?

 • Fizjoterapia w okresie połogu
 • Prawidłowa ścieżka powrotu do formy po porodzie ( indywidualny program ćwiczeń)
 • Zespół bólowy miednicy mniejszej ( bolesne miesiączkowanie, bolesne współżycie, bóle kości ogonowej, endometrioza)
 • Rozstęp mięśni prostych brzucha
 • Zaburzenia w obrębie narządów miednicy mniejszej ( nietrzymaniem moczu i stolca, obniżenie narządu rodnego)
 • Terapia blizn poporodowych (cięcie cesarskie, nacięcie krocza) i pozabiegowych
 • Fizjoterapia przed i po zabiegach uroginekologicznych
 • Fizjoterapia po mastektomii, kwadrantektomii, limfadenektomii
 • Fizjoterapia po rekonstrukcji piersi
 • Kompleksowa terapia przeciwobrzękowa
 • Realizacja wizyt w gabinecie oraz wizyt domowych

Co o nas mówią?

Zapraszamy do kontaktu

FitFemina – Izabela Ślęzak-Walczybok

Marta Kaszubowska
tel.: +48 604 250 440
e-mail: marta.kaszubowska@fitfemina.pl


umów wizytę do Marty

Izabela Ślęzak-Walczybok
tel.: +48 606 721 668
e-mail: biuro@fitfemina.pl


umów wizytę do Izy

Ewelina Bojarynos
tel.: +48 600 275 117
e-mail: ewelina.bojarynos@fitfemina.pl


umów wizytę do Eweliny

Katarzyna Kapturkiewicz
tel.: +48 507 346 745
e-mail: katarzyna.kapturkiewicz@fitfemina.pl


umów wizytę do Kasi

Jacek Walczybok
tel.: +48 604 937 996
e-mail: jacek.walczybok@fitfemina.pl

Z uwagi na charakter pracy przy pacjentce, nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać telefon. Bardzo prosimy o pozostawienie treści wiadomości i danych kontaktowych w poniższym formularzu. Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Przesłane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez administratora zgodnie przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Administrator umożliwia wgląd do własnych danych osobowych i zapewnia prawo ich poprawiania, jak i usunięcia.

  Mediqualis
  Phenix Liberty
  Fundacja Aenon
  Bistrot Italiano
  Indiba
  Centrum Wspierania Płodności
  Medfemina Szpital
  Płodna Platforma
  ProFi Fitness
  SPJMedia
  Studio Projektowe DESIGNIO
  Świadoma Mama
  Bodyway
  Medfemina