Agnieszka Jabłonowska – trener personalny, specjalistka treningu kobiet w ciąży i po porodzie, czynny instruktor fitness z 17 letnim stażem. Od 10 lat praktykuje pracę z kobietami w okresie okołoporodowym.

Z zawodem trenera  związana jestem od 2004 roku. Na przestrzeni kilkunastu lat praktyki, licznych szkoleń oraz obserwacji potrzeb Klientów postanowiłam ukierunkować swoją edukację na trening prozdrowotny. Moim priorytetem stało się traktowanie ruchu jako narzędzia przywracającego sprawność.

Od 10 lat specjalizuję się w ćwiczeniach dla kobiet w ciąży i po porodzie. Ukończyłam szereg szkoleń z zakresu treningu dla ciężarnych, treningu medycznego po porodzie czy funkcjonalnej terapii mięśni dna miednicy. Bardzo cenię sobie profesjonalizm dlatego plany treningowe opieram na ścisłej współpracy  z fizjoterapeutą uroginekologicznym.  Podczas treningu pomagam ciężarnej  podtrzymać formę oraz  aktywnie przygotować się do porodu, natomiast świeżo upieczonym mamom towarzyszę w bezpiecznym przywracaniu sprawności po ciąży .  Jako kobieta i mama mogę zapewnić o dużej dozie zrozumienia i empatii podczas naszych spotkań.

Największym źródłem satysfakcji są dla mnie Panie, które po zakończonej sesji treningów stają się Kobietami nie tylko sprawniejszymi fizycznie, ale co najważniejsze – bardziej  świadomymi własnego ciała. Cieszy mnie niezmiernie, kiedy naturalne wzorce ruchowe nad którymi tak ciężko pracujemy podczas treningów przyczyniają się do zwiększenia komfortu życia codziennego Mam.

W czym mogę Ci pomóc?

 • Mobilny trener medyczny
 • Trening w okresie ciąży
 • Przygotowanie do aktywnego porodu poprzez ruch, oddech, pracę z ciałem
 • Trening medyczny po porodzie
 • Trening medyczny przy rozejściu mięśni prostych brzucha
 • Specjalistyczny trening przy obniżeniu narządu rodnego lub nietrzymania moczu
 • Bezpieczny powrót do formy oraz aktywności fizycznej po porodzie

Jako mobilny trener medyczny, oferujemy przyjazd naszej Agnieszki do naszych klientek i profesjonalną opiekę doświadczonego trenera medycznego kobiet. Rejon obsługiwany we Wrocławiu: Śródmieście, Stare Miasto, Psie Pole (Sępolno, Wojnów, Strachowice)

Kontakt

tel.: +48 737 311 693
e-mail: agnieszka.jablonowska@fitfemina.pl

Co o nas mówią?

Zapraszamy do kontaktu

FitFemina – Izabela Ślęzak-Walczybok

Marta Kaszubowska
tel.: +48 604 250 440
e-mail: marta.kaszubowska@fitfemina.pl


umów wizytę do Marty

Izabela Ślęzak-Walczybok
tel.: +48 606 721 668
e-mail: biuro@fitfemina.pl


umów wizytę do Izy

Ewelina Bojarynos
tel.: +48 600 275 117
e-mail: ewelina.bojarynos@fitfemina.pl


umów wizytę do Eweliny

Katarzyna Kapturkiewicz
tel.: +48 507 346 745
e-mail: katarzyna.kapturkiewicz@fitfemina.pl


umów wizytę do Kasi

Jacek Walczybok
tel.: +48 604 937 996
e-mail: jacek.walczybok@fitfemina.pl

Agnieszka Jabłonowska
tel.: +48 737 311 693
e-mail: agnieszka.jablonowska@fitfemina.pl

Z uwagi na charakter pracy przy pacjentce, nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać telefon. Bardzo prosimy o pozostawienie treści wiadomości i danych kontaktowych w poniższym formularzu. Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Przesłane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez administratora zgodnie przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Administrator umożliwia wgląd do własnych danych osobowych i zapewnia prawo ich poprawiania, jak i usunięcia.

  Mediqualis
  Phenix Liberty
  Fundacja Aenon
  Bistrot Italiano
  Indiba
  Centrum Wspierania Płodności
  Płodna Platforma
  ProFi Fitness
  SPJMedia
  Studio Projektowe DESIGNIO
  Świadoma Mama
  Thuasne
  Bodyway
  Medfemina