Magdalena Kuciel

mgr Magdalena Kuciel

Prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty - nr 29601

Magdalena Kuciel – Mgr fizjoterapii od 2005 roku. Praktykująca dyplomowana terapeutka manualna z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalistka łagodzenia dolegliwości bólowych u kobiet w ciąży i okresie okołoporodowym.

Zajmuję się leczeniem bólu oraz różnego rodzaju dysfunkcjami narządu ruchu, jak również przywracaniem utraconej sprawności poprzez wysoce wyspecjalizowaną terapię, edukację pacjenta i profilaktykę. Bardzo ważne dla mnie jest indywidualne podejście do pacjenta co pozwala zwiększyć skuteczność terapii. Moim celem jest skuteczna diagnoza, dzięki której eliminuje przyczyny i objawy dolegliwości, a tym samym staram się uwolnić pacjenta od bólu. Ukończyłam kursy terapii manualnej Kaltenborn-Evjenth, Metode dr Ackermanna, Mc Kenzie, Osteopatie i Integracje Funkcjonalną, Mobilizacje mięśniowo-powięziowe, Techniki osteopatyczne w ginekologii i położnictwie, Kurs Akupunktury (terapia blizny po cięciu cesarskim), Kurs metody PNF, Manualny Drenaż Limfatyczny, Kurs Kinesiology Tapingu  i wiele innych.

Na co dzień pracuje z pacjentami z problemami kręgosłupa, dysfunkcjami stawów obwodowych, stawów skroniowo-żuchwowych. Od wielu lat specjalizuję się w terapii bólu u kobiet w ciąży i okresie okołopołogowym.

Prywatnie jestem bardzo aktywną osobą, uwielbiam chodzić po górach, jeździć na nartach, biegać.

W czym mogę Ci pomóc?

Bóle kręgosłupa i stawów obwodowych
Rozejście spojenia łonowego w okresie ciąży i po porodzie
Bóle stawów biodrowych
Bóle stawów krzyżowo-biodrowych (blokada stawów)
Nietrzymanie moczu
Fizjoterapia w okresie połogu
Przywracanie stanu równowagi i funkcjonalności po porodzie
Masaż kobiet ciężarnych
Bóle mięśniowe
Drenaż limfatyczny przy obrzękach nóg
Bóle głowy (napięcia stawów skroniowo-żuchwowych)

Certyfikaty