O nas

Witam Cię serdecznie na mojej stronie. Nazywam się Izabela Ślęzak-Walczybok. Jestem Mgr Fizjoterapii. Studia ukończyłam w 2002 roku. Moją wieloletnią pasją jest niesienie pomocy ludziom. Swoją drogę zawodową ukierunkowałam na fizjoterapię i fitness. Od 20 lat pracuję z ludźmi jako trener / instruktor pomagając ludziom poprawiać ciało, czuć się lepiej, sprawniej. Uczę, edukuję, motywuję, przywracam sprawność, tak by każdy z moich podopiecznych cieszył się na długo zdrowiem, sprawnością i właściwym ruchem w ciele.

Z zawodu jestem Mgr Fizjoterapii, dlatego element terapeutyczny i wykorzystywanie równych specjalistycznych metod mocno widoczny jest w mojej pracy. Pomagam osobom  w różnym wieku, o różnej sprawności fizycznej, z różnymi dolegliwościami i z każdym kto tylko czuje potrzebuje ruchu i pozytywnych zmian. W treningu łączę wiedzę dziedzin fizjoterapii i fitness. Świadomy ruch, trening, funkcjonalność równowaga w ciele, zdrowe i sprawne ciało bez kontuzji, świadomość ruchu swojego ciała-  to moje tematy.

Obecnie po wielu latach doświadczeń i pracy z setkami osób, postawiłam na specjalizację w kierunku zdrowia i kondycji kobiecego ciała, przygotowania pod kątem fizycznym do najpiękniejszej roli jaką jest macierzyństwo i zadbania o ciało kobiety na długie lata po porodzie. Ukierunkowałam obecnie swoją ścieżkę na pomoc kobietom na każdym etapie życia. Pomoc w kobiecych problemach (tj. m.in.: nietrzymanie moczu, fizjoterapia po zabiegach uroginekologicznych,  przygotowanie do porodu, powrót do formy po porodzie, odchudzanie). Konsekwencją tego jest utworzona przeze mnie firma „FitFemina”- szczególne miejsce dla kobiet, w którym pragnę łączyć wiedzę z zakresu fitness, treningu, fizjoterapii w zdrowiu kobiety, fizjoterapii uroginekologicznej, fizjoterapii połogowej i zdrowotnego treningu dla kobiet.

Jako młoda mama, niezwykle zaciekawił mnie fakt, że kobiety po porodzie często nie wiedzą jak poradzić sobie ze zmienionym ciałem, w jaki sposób pomóc wrócić do formy, jak ćwiczyć i czego unikać. Pozostawione są same sobie, szukając pomocy na własną rękę. To jedynie utwierdziło mnie, że idę w kierunku właściwym, gdzie niosąc pomoc kobietom już we czesnym okresie połogu mogę pomóc im wrócić do pełnej sprawności, nie pozostawiając śladów po porodzie i zabezpieczając organizm przez mogącymi pojawić się dalszymi konsekwencjami.

Podążam nieustannie ścieżką rozwoju, pogłębiając wiedzę, dociekając problemów, ucząc się by nieść pomoc kobietom w ich zdrowiu i sprawności na długie lata. W tym kierunku ukończyłam specjalistyczne kursy m.in.: Fizjoterapii w połogu, Fizjoterapii w nietrzymaniu moczu i stolca, Kurs metody PNF, BeBo Trening, Terapii Rozstępu Mięśni Brzucha i wielu innych. Edukację kontynuuję nadal, bo ciągły rozwój jest podstawą do bycia coraz lepszym i niesienia pomocy w jeszcze większym aspekcie każdej kobiecie, niezależnie od wieku.

Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką i młodą mamą. Jestem niezwykle aktywną osobą, kocham sport, ruch. Od najmłodszych lat wychowywałam się w duchu sportu (trenowałam pływanie).